Not > Her türlü yasa dışı veya illegal faaliyeti desteklememekte ve hoşgörmemektedir. Lütfen bunu yasa dışı amaçlar için kullanmaktan kaçının. Yasalara saygılı olmak herkesin sorumluluğundadır ve yasa dışı faaliyetler ciddi sonuçlara yol açabilir. Saygı ve yasalara uyum herkesin görevidir.

 

Phishing denen olay, internet dünyasının sinsi dolandırıcılarının yaptığı bi' numara, anladın mı? Yani, bunlar sanki gerçekmiş gibi davranıp senin bilgilerini çalmak için tuzaklar kuruyorlar. Mesela, sahte e-postalarla ya da sahte sitelerle gelip şifrelerini, kredi kartı bilgilerini falan ele geçirmeye çalışıyorlar.

Bu işin püf noktası, bu tuzaklara düşmemek. Kendini koru, adam gibi incele e-postaları, sahte sitelere takılma, ve asla kişisel bilgilerini sağlamadan önce iki kere düşün. Yani, böylece bu adamların oyununa gelmezsin, anladın mı? Akıllı ol, Sağlam dur, Patlama!

 

Beyler şimdi genelde kulanılan bir kaç tool var https://github.com/KasRoudra/PyPhisher yada https://github.com/htr-tech/zphisher bunları bi indirir sonra aç  ben PyPhisher örnek alarak gidiçem dosya konuma geçtik python ile çalıştırdık ve kurulumu sağladık.

                                                  image

gelen bölüme n diyip atlıyoruz sonra cıkan ekrandan yapmak istediğimiz faliyeti seçiyoruz burada onlarça secenek var .d

                                                     image 

" OTP Page bölümene " y diyip atlıyoruz sonra instagram addresini kopyalıyoruz  gelen kısama yazıyoruz 

                                  image

sonraki bölümede instagram.com yazmanız yeterlidir ve yüklenmesi bekliyoz sonra size 2 tane url veriçek bunu elamana atın

                                     image

elaman girdikten sonra ztn terminal ekranıza düşüçektir aynı böyle tabi giriş bilgileride geliçek ip adresi vb.

                                                          image

link düzenleme flan da varda onu kaldırmaşlar galiba neyse oda geldiği zaman yazığı düzenlerim ve görürsünüz şimdi yedirme kısmına geçiçez beyler burası zurnanın zart dediği yer :D ilk olarak yapay zeka kulana bilirsiniz bu yazı yapay zeka tarafından yazılmıştır sadece doğru kulanmaız yeterlidir sahte bir e-postadan da gönderebilirsinisz yada bedava takipçi gibi salakça bi yalanda uydurabilirsiniz zaten bi elamın hesabını aldıktan sonra diyerlini almanız daha kolay dm kutusndan yürüp gidiçeksiniz ondan ona aynı bir vürüs gibi o yüzden lütfen bunun gibi numarala kanmayınız!